Zinzino oleje pomáhajú slabším

Pomoc jeden druhému je prirodzená a robíme ju veľakrát bez toho, aby sme si to uvedomovali. Už starší súrodenci úplne prirodzene pomáhajú a chránia mladších. Kamarát pomôže kamarátovi, muž žene a tak podobne. Mnohokrát ide o nezištnú pomoc. A presne o takej je aj tento môj článok. O nezištnej pomoci slabším.

Začnem pomocou, ktorá bola na začiatku môjho životného príbehu, ktorý popisujem na stránke o mne.

Mne stačila nová informácia a pokračovanie sa dočítate v príbehu.

Ako som začal pomáhať deťom

Pretože som podnikateľ, tak sa na mňa často obracajú ľudia s prosbou o pomoc. Konkrétnu pomoc robím radšej, ako pomoc nadáciám, kde neviem, ako sa moja pomoc prejaví. Pri konkrétnej pomoci ma aj poteší, ak sa dostaví nejaký úspech a práve o takýchto úspechoch sa chcem s vami podeliť.

V minulosti som pomáhal deťom dostať sa na liečenia v Egypte, pomáhal som ľuďom, ktorým sa stala v živote tragédia – vyhoreli a podobne.

Od roku 2020 som začal pomáhať deťom, ktoré majú zdravotné problémy. Inšpiroval ma príbeh Vítka chlapca z Čiech a príbeh Lev Simone, chlapca z Košíc.

Nečakajte zázraky do 3 dní. Takto to nefunguje…

Ako Zinzino partner som sa dostal k informáciám, ktoré odovzdávam svojmu okoliu, no ľudia očakávajú, že po týždni, či mesiaci POCÍTIA na vlastnej koži nejakú okamžitú pozitívnu zmenu. No ak tá zmena rýchlo neprichádza, často skončia s užívaním doplnku stravy a prísunom dôležitých živín, ktoré v ich každodennej strave chýbajú. Nechápu, že práve aj tie negatívne zmeny v ich zdraví, ktoré už v pokročilejšom veku pociťujú, nenastali zo dňa na deň. Aj tieto zmeny v nich dlho driemali a ZRAZU sa prejavili. Preto aj náprava prichádza pomaly.

Tak ako aj vo vašom tele môže driemať chronický zápal, ktorý sa ešte nijak neprejavil.

Radikálnejšie zmeny sa však môžu prejaviť najmä u ľudí, ktorým v strave výraznejšie chýbali dôležité látky. Alebo u detí. Aspoň podľa výsledkov 4 detí, ktoré v posledných mesiacoch podporujem, sa to výrazne prejavilo.

Ako som začal pomáhať deťom

Lucka, Lacko, Aďko a Jurko sú deti resp. mladí ľudia, ktorých rodičia súhlasili s mojou pomocou. Mal som iba jedinú malú požiadavku – že sa podelia o svoje skúsenosti a dovolia zverejniť ich výsledky testov. Všetko preto, aby sme priniesli informácie aj ostatným deťom, kamarátom a ľuďom, ktorí majú podobné zdravotné komplikácie a potrebujú pomoc.

Poznáte to. Veľakrát boli rodičia týchto detí oslovení, aby si kúpili to či ono. A veľakrát boli aj sklamaní, pretože výrobky, ktoré nakúpili, nezlepšili stav ich dieťaťa.

Zinzino oleje zadarmo pre deti na 12 mesiacov

Moja pomoc spočíva v tom, že po dobu 12 mesiacov poskytnem ZADARMO ich deťom Zinzino testyZinzino oleje. Vytvoril som na FB skupinu spolu s týmito rodičmi, kde si poskytujeme informácie. Po 12 mesiacoch a 3 testoch  moja pomoc skončí.

Po tomto termíne sa rodičia slobodne rozhodnú, či budú pokračovať s užívaním Zinzino produktov, alebo prestanú ich užívať. Pri rozhodovaní im pomôže 12 mesačná skúsenosť a 3 výsledky krvných testov ich detí.

Počas tých 12 mesiacov som deťom poskytol olej Zinzino Balance oil. Pre deti je vhodný aj Zinzino Essent (Lucke totiž oleje moc nechutnali). Niektoré deti ochutnali aj Balance Oil Vegan – má viacej DHA mastnej kyseliny a je vyrobený z morských rias.
Rovnako mohli vyskúšať aj novinku Balance Oil Premium – líši sa oproti štandardným Balance olejom tým, že je v ňom prímes olivového oleja R.E.V.O.O., čo je jeden z najkvalitnejších olivových olejov na svete, pretože obsahuje tridsaťkrát vyššiu koncentráciu biologicky aktívnych antioxidantov ako u ostatných panenských olivových olejov.

Zloženie všetkých olejov ako aj produktov si môžete stiahnuť z podstránky Na stiahnutie.

Chcete to tiež vyskúšať?

Rád vás zapojím do môjho programu pomoci. Každý rok chcem (a verím, že budem aj vládať) pomáhať 3 novým deťom.

Ak máte záujem o moju podporu, alebo chcete vyskúšať produkty Zinzino, kontaktujte ma, alebo navštívte našu FB skupinu.

Mám záujem o pomoc

Ako môžete pomôcť okamžite?

Zinzino Balance Oil (Tutti-frutti)​

Vytvorené vedcami, schválené deťmi

Prírodný rybí olej, bohatý na omega 3 mastné kyseliny (žiadna chémia) | Pre deti od 6 mesiacov | Bez rybacej pachute | Prispieva k normálnemu rastu a vývoju detí, vývoju mozgu, funkcii imunitného systému, vývoju kostí a zraku | Zlepšuje kognitívne schopnosti | Zdroj esenciálnych mastných kyselín | Vysoký obsah vitamínu D (Napomáha imunite a lepšiemu vstrebávaniu) | Pomáha udržiavať dostatočnú hladinu EPA a DHA | Pomáha udržiavať optimálnu hladinu Omega 6:3

Mám záujem Viac informácií

Zdenka Šašvaryová

Dobrý deň prajem všetkým. Chcela by som sa podeliť o našu skúsenosť s užívaním Balanceoil+, od Zinzino, ktorý momentálne užíva naša dcérka 5-6 mesiacov. Dali sme spraviť test na omega 3 a 6 kyseliny, a dopadol katastrofálne. Dcérka nerozpráva, je autiska s pridruženymi ďalšími diagnózami. Druhý test , ktorý sme urobili stále nieje v norme, ale su tam už oveľa oveľa lepšie hodnoty. Zaznamenali sme u dcérky oveľa lepší očný kontakt ( doteraz bol minimálny). Začala nám hovoriť „mámina, tatino“, je to ešte sporadické, ale doteraz to vôbec nehovorila, takže pre nás to je ďalší úspech…

ČÍTAŤ SAMOSTATNE

Zdenka Šašvaryová

Matka 10 ročného dievčatka
Zinzino referencia - Ján Valuška a Maroš Molnár

Ján Valuška a Maroš Molnár

Pozrite si, čo o produktoch Zinzino a Omega 3 hovoria reprezentačný tréner Ján Valuška a hviezda extrémnych premien Maroš Molnár. VIDEO-REFERENCIA

Ján Valuška a Maroš Molnár

Reprezentačný tréner a hviezda Extrémnych premien
Samuel Gogola - referencia zinzino

Samuel Gogola

Výsledky, ktoré mi po 4 mesiacoch pomohol dosiahnuť BalanceOil+ a zdravá strava sú naozaj skvelé – doteraz som nevedel, aké je to byť „naozaj zdravý“. VIDEO-REFERENCIA

Samuel Gogola

Správca webu

Ľuboš

Dobrý deň, rada by som sa s Vami podelila o synové výsledky. Lieči sa na leukémiu. Teraz je na udržiavacej liečbe. Prvý test nám vyšiel v červených čislach. Potom ešte dostal 2x covid. Výsledky krvi sme mali teda úplne hrozné, aj liečba chemoterapiou musela ísť na polovičnú dávku. Druhý test sme robili s omeškaním, ale už vyšiel lepšie. Zároveň mu kontrolovali aj kostnú dreň a výsledky nás tiež potešili. Nastala tam regenerácia kostnej drene. Tešíme sa, že Ľuboš je v dobrom stave, cíti sa dobre, nemá depresie, nakoľko nemôže chodiť von s kamarátmi, ani na výlety, keď je silné slnko. Väčšinu času trávi s rodinou. Sme veľmi vďačný pánovi Milošovi, ktorý nás v tom podporuje. Dúfam, že ďalšie testy krvi (aj na hematolog. ambulancii) budú len a len lepšie. Zároveň začala olej užívať aj dcéra, ktorá má problémy so štítnou žľazou. Jej test vyšiel kompletne v červených čislach. Dúfam, že aj jej pôjdu výsledky k žltým číslam. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za podporu a stále nové informácie o Zinzino produktoch. Po 12 mesiacoch…


ČÍTAŤ CELÚ REFERENCIU

Zuzana Cigániková-Vráblová

Matka

Lacko

Určite doporučujem vyskúšať Zinzino doplnky, hlavne olej BalanceOil+. Zdravotný stav môjho syna Lacka sa už po pár mesiacoch užívania Zinzino oleja viditeľne zlepšil.

VIDEO-REFERENCIA | ČÍTAŤ SAMOSTATNE

Monika B. S.

Matka

Aďo

Aďove výsledky sa už po 4 mesačnom užívaní Balance oleja  a prípravkov od spoločnosti ZINZINO zlepšili. Pozorujeme zlepšenie jeho komunikácie a lepšie udržanie očného kontaktu.  Veľmi nás to teší. V užívaní Balance oleja pokračujeme ďalej. Chcem vyjadriť obdiv p. HORVATOVI, ktorý pomáha aj nášmu Adovi. To čo robí pre deti je úžasné a to co robí i pre nás rodičov. Podporuje a povzbudzuje aj nás rodičov aby sme sa zaujímali o nové informácie ohľadom zdravia a fungovania tela. Naš Ado pri druhom teste dosiahol pekný posun. Pri prvom teste pomer omega 6:3 / 17,5 :1, pri druhom teste 3,5:1. Tretí test urobíme koncom februára. Ado používa nové slová, darí sa mu lepšie dorozumieť. VEĽKÁ VĎAKA. Pridám ešte jednu skúsenosť jednej známej dievčiny, o ktorej som sa dozvedela pri náhodnom stretnutí. Bolo jej odporučené užívanie balance oleja pri kožných problémoch (konkrétne množstvo bradavic na chodidle) po 2 mesiacoch užívania sa zmenšujú a strácajú (pritom roky jej nezabralo nič). Je nadšená.

VIDEO-REFERENCIA | ČÍTAŤ SAMOSTATNE

Jana Jurčová

Matka

Juraj

Môj 15-ročný syn Juraj sa narodil s viacnásobným postihnutím. Navštevuje súkromnú základnú školu pre autistov v Žiline – Bánova. V marci 2021 začal užívať výživové doplnky od spoločnosti Zinzino: BalanceOil+, Viva +, Zinobiotic+, Xtend. Na poslednej neurologickej kontrole, ktorú absolvoval v júli 2021, sa mu polepšilo EEG mozgu a zlepšilo sa mu aj čítanie malých písmen. Zdá sa nám, že lepšie dokáže porozumieť určitým veciam. Sme radi, že existujú produkty, ktoré dokážu pomôcť. Ďakujeme.

VIDEO-REFERENCIA | ČÍTAŤ SAMOSTATNE

Jana Kosmelová

Matka
chronickyzapal.sk

Martina

Omega kyseliny som užívala pravidelne. Pretože viem, že ich mám dopĺňať. Potom mi Miloš povedal o Zinzine a či sa nechcem otestovať. Zaujalo ma to, pretože som chcela vedieť, ako účinkuje ten olej, čo užívam. Tak som si urobila prvý test krvi na overenie množstva omega mastných kyselín – nedopadol dobre. Môj pomer Omega 6 : Omega 3 bol 35,7 : 1. Hrozný výsledok. Samotnej Omega 3 som mala 2,7%. Vymenila som oleje a začala som užívať Balance olej. Po 4 mesiacoch som si podľa odporúčania výrobcu urobila druhý test. Jeho výsledky ma potešili. Pomer omega 6 : omega 3 sa mi zlepšil na hodnotu 3,9:1. Množstvo omega 3 sa mi zvýšilo na 5,8%. Priznám sa, že som nečakala takú pozitívnu zmenu. Zinzino Balance olej užívam denne a tak to aj zostane.

ČÍTAŤ SAMOSTATNE

Martina

Žilina
Výsledky testu zistíte aj cez váš mobilný telefón

Lucka

Chcem sa poďakovať za pomoc pre moju dcérku. Užívala a užíva produkty Zinzino. S pomocou nás oslovil pán Miloš Horvát. Lucka prekonala v roku 2012 rakovinu. Ťažká liečba a veľa operácii zanechalo mnoho zdravotných problémov na tele aj na duši. Počas užívania produktov Zinzino sa jej zlepšila nálada, chuť do jedla a aj sa podarilo trochu pribrať na váhe. Podrástla 7 cm za rok. Viróza ju obchádza a korona zatiaľ tak isto. Olejové tobolky je naďalej tak isto ako aj probiotika aj keď nie je v rovnováhe, nevzdáme to. U svojho lekára má krvné testy v poriadku. Ďakujeme za podporu.

V rámci pomoci deťom, ktoré to potrebujú od nás Lucka dostáva produkty zdarma.

Pani Sochová

Matka
Rovnováha omega 3 a omega 6 mastných yselín, výsledky testu

Tomáš Bugáň

Vďaka olejom Zinzino som menej chorý a tým pádom mám viac času na svoje podnikanie. Okrem iného som pri športe pocítil zrýchlenú regeneráciu a menej zápalov v tele. Prvý test som mal 34,3:3, druhý bol už 8:3, takže zlepšenie prišlo nie len v číslach, ale aj v reálnom živote. Ďakujem

ČÍTAŤ SAMOSTATNE

Tomáš Bugáň

CEO

Vybrať si môžete z 3 druhov Balance oleja:

BalanceOil+

Najčastejšie kupovaný produkt značky Zinzino.

Teraz vo zvýhodnenom balení s 2 testami.

Mám záujem

BalanceOil+ Essent

Najčastejšie kupovaný produkt značky Zinzino.

Teraz vo zvýhodnenom balení s 2 testami.

Mám záujem

BalanceOil+ Vegan

Najčastejšie kupovaný produkt značky Zinzino.

Teraz vo zvýhodnenom balení s 2 testami.

Mám záujem

Napíšte mi​

Ak máte otázky ohľadom užívania Zinzino produktov, partnerstva alebo chcete počuť moje vlastné skúsenosti, napíšte mi. Obratom vám rád odpoviem.

Chronický zápal