Ako sa robí Zinzino Balance krvný test metódou DBS?

Staráte sa dobre o vaše zdravie? Zistíte  to jednoduchým krvným testom

Ste si istí, že pre vaše zdravie robíte maximum? Nie je nič jednoduchšie, ako to zistiť.

Urobte si sami test krvi pomocou Zinzino Balance testu, ktorý funguje vďaka metóde DBS.

Krvný testom si viete zistiť, ako vaša každodenná strava vplýva na vaše zdravie. V českej televízií bol seriál o chudnutí a mal slogan: „Ste to, co jíte“. Pretože jednoducho platí, že vaša strava vždy ovplyvňuje to, či všetky vaše bunky dostanú výživu, ktorú potrebujú a v dostatočnom množstve.

Metóda suchej kvapky krvi (metóda DBS – dried blood spot), ktorú objavil v roku 1963 Robert Guthrie, je jednoduchou, mini-invazívnou diagnostickou metódou. Na diagnostiku vrodených metabolických porúch sa používa už viac ako 50 rokov. Teraz vám tento test pomôže zistiť, ako sú na tom vaše bunky.

Zinzino Balance krvný test je jednoduchý a bezbolestný

V baličku Zinzino Balance testu nájdete návod na použitie – ten si dobre pozrite.

Stiahnite si a preštudujte aj letáčik Zinzino Balance testu.

Píše sa v ňom napríklad aj toto:

Zinzino Balance Test je jednoduchý auto-test na analýzu mastných kyselín v kapilárnej krvi získanej z končeka prsta pomocou metódy DBS (zo suchej kvapky krvi).

Pri analýze mastných kyselín je vedecky dokázané, že metóda DBS je rovnako presná ako vzorka krvi zo žily. Vyžaduje len niekoľko kvapiek krvi z končeka prsta na filtračnom papieri Whatman® a trvá menej ako minútu.

Stiahnuť letáčik Zinzino Balance testu

Pozrite si videonávod, ako si urobiť Zinzino Balance test v pohodlí domova

Ak už máte balíček Zinzino Balance testu, tak si ho otvorte a postupujte podľa návodu. Ako pomôcka Vám poslúži aj tento video návod od firmy Zinzino.

Odošlite váš test do laboratória

List s Zinzino Balance testom pošlite doporučene na adresu, ktorá je už vytlačená na obálke. Doporučene zásielku pošlite preto, lebo cena testu je od 38 € do 169 € a určite nechcete, aby sa zásielka stratila.

Prečo cena Balance testov taká rozdielna vysvetľujem v tomto videu.

Podací lístok je váš dôkaz o tom, že ste test odoslali. Ak by sa váš test po trase niekde stratil a vy pošlete podací lístok do firmy Zinzino (prípadne vám s tým pomôžem), tak vám pošlú z firmy nový test zadarmo.

Test ste odoslali, počkajte na výsledky

Po odoslaní testu do laboratória máte na výber, či si spárujete váš kód uvedený na vašom teste s vašou mailovou adresou, alebo nie.

  1. Ak dôverujete nezávislému laboratóriu VITAS, potom si môžete váš mail spárovať a vašim Balance test kódom a keď bude test hotový príde vám mailom upozornenie a výsledky. Čo konkrétne vyplňujete si môžete pozrieť na stránke Ako si vyhodnotiť Zinzino Balance test.
  2. Pokiaľ máte pochybnosti a nedôverujete nezávislosti Laboratória Vitas, tak nič nevyplňujte a po 21 – 30 dňoch zadáte váš kód do kolónky na webe Zinzino a dozviete sa, či už je váš test pripravený.

Už máte svoje výsledky Zinzino Balance krvného testu?

Ak je test hotový, ako prvá informácia, ktorú sa takýmto spôsobom dozviete, je váš pomer Omega 6: Omega 3 mastných kyselín.

Následne máte opäť na výber.

  1. Nemusíte zadať nič, ak vám stačí iba táto informácia.
  2. Vyplníte štatistické údaje, kde o sebe prezradíte krajinu, pohlavie, vek, výšku a hmotnosť. Za odmenu sa tých informácií o výsledkoch vášho testu krvi dozviete oveľa viac. Hlavne pre tieto podrobné informácie má význam ten test zrealizovať.

Ako budete ďalej postupovať vysvetľujem v tomto videu

Chcete sa dozvedieť viac o Zinzino Balance testoch?

Na záver odporúčam trochu dlhšie, no veľmi dôležité video, v ktorom sa dozviete, čo sa testuje a ako sa vlastne skúma z Balance test priamo v laboratóriu firmy Zinzino.

Vybrať si môžete z 3 druhov Balance oleja:

BalanceOil+

Najčastejšie kupovaný produkt značky Zinzino.

Teraz vo zvýhodnenom balení s 2 testami.

Mám záujem

BalanceOil+ Essent

Najčastejšie kupovaný produkt značky Zinzino.

Teraz vo zvýhodnenom balení s 2 testami.

Mám záujem

BalanceOil+ Vegan

Najčastejšie kupovaný produkt značky Zinzino.

Teraz vo zvýhodnenom balení s 2 testami.

Mám záujem

Napíšte mi​

Ak máte otázky ohľadom užívania Zinzino produktov, partnerstva alebo chcete počuť moje vlastné skúsenosti, napíšte mi. Obratom vám rád odpoviem.

Chronický zápal