Partnerstvo Zinzino

Objavte skvelé výhody Zinzino partnerstva a staňte sa partnerom značky Zinzino.

Chcem sa stať partnerom Zinzino

Hľadáte prácu? Čo tak s firmou ZINZINO?

Chcete vedieť, aký môžete mať príjem?

Ten je závislý od Vášho výkonu a Vašich partnerov, resp. od nákupov Vašich zákazníkov. Vy si vytvárate tím. Vy si vyhľadávate zákazníkov. Čo Vás baví viac, práca s tímom? Alebo starostlivosť o Vašich zákazníkov? Vás baví oboje? Výborne – to je tá najlepšia alternatíva pre Váš príjem.

Bonusy:

  1. Od určitého kariérneho stupňa príspevok na mobil vo výške 200,- € mesačne.
  2. Po dosiahnutí vyššieho stupňa príspevok na auto vo výške 1000,- € mesačne. To auto je Vaše a má byť mladšie ako 5 rokov.
  3. Po dosiahnutí Directora – dovolenka za odmenu.
  4. Pri dosiahnutí 100 mesačných objednávok – šek na 10 000,- €. Prostriedky sa vyplácajú po 400,- € a to 25 mesiacov – vždy keď‘ máte tých spomínaných 100 objednávok v danom mesiaci. Nebojte sa, peniaze Vám neprepadnú, ak by Vám niektorý mesiac počet objednávok klesol pod 100. Objednávky Vašich zákazníkov bývajú po 1 produkte, no sú zákazníci, ktorí si objednávajú aj 3, 4, prípadne aj viac produktov mesačne. Ja mám zákazníka so 7 produktami. Jeden takýto zákazník má pre Vás 7 objednávok. Čiže nie 100 zákazníkov ale 100 objednávok.
  5. Ďalšie a ďalšie odmeny – napr. pri dosiahnutí niektorej kariérnej úrovne a podobne.

Koľko si môžem zarobiť?

Mnoho záujemcov o spoluprácu sa ma pýta, koľko sa dá zarobiť, ak by sa stali Zinzino partnerom.

Odpoveď’ je všeobecná, bez uvedenia konkrétnej sumy – odmena v Zinzine je závislá od Vašej aktivity.

Ak ju budete vykonávať pravidelne, a to niekoľko hodín týždenne, tak Vám bude narastať počet zákazníkov, a vaše príjmy budú čím ďalej tým vyššie. Stane sa, že po 8 mesiacoch sa niektorí zákazníci odhlásia z odberu, čo je normálne a nemôže vás to odradiť.  

Táto práca je ako každá iná. Iba systematickým postupom dosiahnete príjem, ktorý Vás uspokojí. Ani v Zinzino, ani v žiadnej inej práci nedostanete odmenu iba za to, že sa stanete partnerom – prirovnám to k tomu, že ste v práci, no nič nerobíte.

Máte na výber, či sa zameriate iba na to, aby ste si budovali okruh Vašich zákazníkov ( budete odmeňovaní podľa rebríčka zákazníkov – viď obrázok) a budete sa patrične o nich starať. Prípadne, okrem zákazníkov si k sebe priberiete aj ďalšieho Zinzino partnera, či partnerov do Vášho tímu – viď. obrázok obchodný potenciál.

Naučím Vás, ako na to

Ja sa zaväzujem, že Vás túto činnosť naučím, a pomôžem Vám nielen v začiatkoch aby ste sa zorientovali, ale aj ako budete kariérne rásť. Nebudem však robiť za Vás Vašu prácu, ako ani vy nebudete robiť prácu za ľudí vo Vašom tíme. 

Ja podnikám klasicky 31 rokov, a vychoval som veľmi veľa kolegov, ktorí neovládali moju profesiu. Mám s tým bohaté skúsenosti. Viem aj aký je rozdiel medzi touto prácou, ktorú robíte vtedy keď sám(a) seba donútite k činnosti. Tu nad Vami nikto nestojí s bičom v ruke. Ten držíte nad sebou Vy sami. Pracujete – máte odmenu. Nepracujete – nemáte nič. Pretože táto práca je podnikanie. No podnikanie, kde vstupný kapitál nie je vysoký. Na začiatku nemusíte mať ani živnosť. Ak už budete mať pravidelné príjmy, potom si ju vytvoríte. 

Okrem mojej aktívnej pomoci mojim Zinzino partnerom, pomáham aj tak, že nahrávam video návody, ktoré Vám pomôžu a tí, ktorí sú na vyšších pozíciách, nás všetkých pravidelne školia – či online, alebo víkendové školenia. Prípadne na úvod si pozriete mnoho videí, kde je všetko vysvetlené od A po Z. 

Víkendové školenia (raz za kvartál) 

Sú preto, že mnoho ľudí začína popri svojej práci. Niektorým z nich stačí privyrobiť si iba niekoľko stoviek € mesačne, a sú spokojní. Iní chcú viac, a po čase sa táto práca Zinzino partnera stane ich hlavným príjmom. 

Všetko je to iba o výdrži. Tí, čo očakávajú, že hneď’ začnú veľa zarábať, budú sklamaní. Áno – sú aj takí, čo od začiatku zarábajú veľa, no venujú tejto práci aj viacej času. Ani v tej práci, kde teraz pracujete, ste ju neovládali hneď od prvého dňa. Najskôr ste sa zaučili, a postupne ste sa zdokonaľovali. Rovnaké je to aj s touto prácou.

Pre vašu predstavu si pozrite tieto 2 obrázky:

Rebríček kariéry pre zákazníka

Približný zárobok tých, ktorí sa zamerajú iba na zákazníkov

Obchodný potenciál

Približné zárobky tých partnerov, ktorí si okrem zákazníkov hľadajú a zaúčajú aj ďalších Zinzino partnerov – čo je aj mojim cieľom