Ideálny darček pre muža aj pre ženu = ZDRAVIE

Tiež práve rozmýšľate nad tým, aký darček kúpiť svojej rodine či dobrým priateľom? Chcete im kúpiť niečo užitočnejšie, ako ďalší kus oblečenia či kozmetiky?

Najčastejšou záchranou v takýchto situáciách býva kúpiť fľašu alkoholu, popriať oslávencovi veľa zdravia a…

„Alkohol a zdravie“ – Nie je to tak trošku paradox?

Čo tak reálne to zdravie darovať formou darčeka, ktorý zlepší imunitu obdarovaného a možno mu aj pomôže s problémami, o ktorých ani nevieme?

Mám pre vás tip, ktorý skutočne to zdravie pomôže minimálne udržať.

Zdravie ako darček – Čo to je?

Test na 11 mastných kyselín a Balance olej, aby obdarovaný (ak mu ten test nedopadne dobre) mal možnosť vaším darčekom doplniť to, čo mu chýba.

Koľko stojí také ZDRAVIE ako darček?

Ja sa spýtam inak. Koľko ste ochotný – vy sami, či skupina ľudí (rodina, súrodenci) – poskladať sa dohromady aby ste obdarovanému nie len ZDRAVIE priali, ale mu ho aj pomohli udržať či dokonca prinavrátiť?

Ste ochotný darovať cca 1 – 2 € na dennú dávku človeku na ktorom Vám záleží? 

Ideálny darček pre rodičov a starých rodičov

Zoberme si napríklad Vašich rodičov či starkých. Čo oni v ich veku potrebujú? Čo by ich najviac potešilo a rovnako aj vás? Aby boli zdraví a dlho medzi vami. Aby ste si spolu užívali život a tešili sa z neho.

Áno, zdravie je drahšie, ako fľaša alkoholu, ale… dá sa naň vôbec dosadiť cenovka?

Koľko stála vaša výchova či vaše štúdium vašich rodičov? Zamysleli ste sa koľko % ich príjmu vynaložili oni na vašu výchovu a na vaše štúdium? (Zámerne hovorím o pomere a percentách, pretože ak napíšem sumu, tak v čase vášho detstva bolo v porovnaní s dneškom všetko lacnejšie, no aj rodičia zarábali menej. Preto to treba počítať percentom ich príjmov). Čo tak vrátiť im to?

Koľko je to 1-2 € denne?

Spolu 30-60 € mesačne. Koľko je to % z vášho príjmu? Bude to rovnaké % ako rodičia dali vám? Pripomeňte si tú rozprávku o 3 grošoch. Z jedného groša žijem, jeden groš vraciam otcovi a z jedného groša žije môj syn.

Už ste počuli výraz CHRONICKÝ ZÁPAL?

Viete, aké množstvo „populačných chorôb“ je spôsobených práve ním? Celý tento web je venovaný najmä problémom, ktoré chronický zápal spôsobuje. Bohužiaľ, nehovorí sa o ňom toľko, koľko by sa malo. Ak sa o ňom chcete dozvedieť viac, na tomto blogu nájdete množstvo informácií, ktorými sa snažím zvyšovať povedomie o chronickom zápale a prevencii zdravia. Môžete začať napríklad článkom „Čo je to chronický zápal“.

A tu je na mieste DARČEK ZDRAVIA, o ktorom sa bavíme od začiatku. Darujte rodičom či tomu, na kom vám záleží, test suchej kvapky krvi, aby zistili či majú v tele zápal. Ak ho majú tak Balance oleje aby sa ho zbavili. Viete, že telo má schopnosť uzdraviť sa SAMO, ak má na to podmienky? Dá sa to dosiahnuť už cca za 4 mesiace.

Vybrať si môžete z 3 druhov Balance oleja:

BalanceOil+

Najčastejšie kupovaný produkt značky Zinzino.

Teraz vo zvýhodnenom balení s 2 testami.

Mám záujem

BalanceOil+ Essent

Najčastejšie kupovaný produkt značky Zinzino.

Teraz vo zvýhodnenom balení s 2 testami.

Mám záujem

BalanceOil+ Vegan

Najčastejšie kupovaný produkt značky Zinzino.

Teraz vo zvýhodnenom balení s 2 testami.

Mám záujem

Napíšte mi​

Ak máte otázky ohľadom užívania Zinzino produktov, partnerstva alebo chcete počuť moje vlastné skúsenosti, napíšte mi. Obratom vám rád odpoviem.

Chronický zápal