Protokol zdravia = Vedecky overená kombinácia výživových doplnkov

V našej modernej strave je nedostatok výživných látok pre naše zdravie. 53% celosvetovej populácie užíva potravinové doplnky, aby ich doplnili. 97% z nich nedosahuje požadované výsledky. 

Všeobecné kombinácie doplnkov stravy nie sú nič viac, ako výstrely do tmy. Každý totiž potrebuje niečo iné. Napriek tomu sa väčšina doplnkov tvári, ako by mal 100 kilový chlap užívať rovnaké množstvo, ako 50 kilová žena. Navyše väčšina z nich nie je podložená žiadnymi reálnymi výsledkami. Niet preto divu, že 97% ľudí nedosahuje želané výsledky…

Toto nie je v poriadku!

Keď už sa rozhodnete do niečoho investovať svoje peniaze a čas, zaslúžite si aspoň vedieť či vaše doplnky fungujú, alebo nie. 

Zinzino Balance Test

Firma Zinzino vyvinula domáci zdravotný test, ktorý je prvým krokom k poznaniu vašich osobných potrieb na doplnky stravy. Zistíte vďaka nemu, aký je váš aktuálny zdravotný stav a aké živiny potrebujete doplniť. 

Kúpiť samostatne Ako test funguje? Ako získať test čo najlacnejšie?

Zinzino Protokol zdravia

V rámci testu pre vás vypracujeme váš osobný výživový plán. Voláme ho „Zinzino Protokol zdravia“. Skladá sa z 3 krokov:

1. Krok: Srdce, mozog a bunky

Vyrovnajte hladinu esenciálnych mastných kyselín Omega 3 : Omega 6. Prispejete tak k normálnej funkcii srdca a mozgu. Pomôže vám v tom Zinzino BalanceOil+.

Kúpiť samostatne Ako BalanceOil+ funguje?

2. Krok: Trávenie a funkcia čriev

Zinzino ZinoBiotic+ je prispôsobená zmes ôsmich prírodných vláknin z potravy – metabolizovaných v hrubom čreve, kde slúži ako potrava pre rast zdravých črevných baktérií.

Kúpiť samostatne Ako zinobiotic+ funguje?

3. Krok: Imunita

Zinzino Xtend sa postará o vašu imunitu. Je to multi-imunitný výživový doplnok. Obsahuje 23 základných vitamínov a minerálov v každej kapsuli.

Kúpiť samostatne Ako xtend funguje?

Protokol zdravia – Výhodné balenie

Získate účinnú kombináciu výživových doplnkov, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Objednajte si Zinzino Protokol zdravia ešte dnes. 

Mám záujem o výživové doplnky na mieru Chcem sa poradiť...
Chronický zápal